شعبـه دولــت: تماس مستقیم
شعبـه بوکان : تماس مستقیم
شعبـه اندرزگو : تماس مستقیم

خرید آپارتمان و پنت‌هاوس در بهترین نقطه تهران بلوار اندرزگو

1401/12/2

خرید آپارتمان و پنت‌هاوس در بهترین نقطه تهران بلوار اندرزگو

بلوار اندرزگو از معروف‌ترین و لاکچری‌ترین محله‌های تهران است که برای همه شناخته شده است و این معروفیت در کنار صفت‌هایی مثل لاکچری و لوکس همراه است. خرید آپارتمان در اندرزگو یک انتخاب مناسب و سرمایه‌گذاری مطمئن به‌شمار می‌رود. دپارتمان بزرگ املاک نگین با افتتاح سومین شعبه خود در بلوار اندرزگو بار دیگر همراهی خود به مشتریان ویژه خود را ثابت کرد.

خرید آپارتمان در اندرزگو
چرا خرید آپارتمان در محله اندرزگو برد محسوب می‌شود؟

بلوار اندرزگو یکی از محله‌های خوشنام و قدیمی که به طور رسمی در سال 1385 احداث شد از گران‌ترین محلات تهران به شمار می‌رود. این محله به‌خاطر شب‌های شلوغ، رستوران‌ها و کافه‌های لاکچری‌اش شناخته می‌شود. بهترین رستوران‌ها، آبمیوه‌فروشی‌ها و کافه‌ها در این منطقه هستند و یا حداقل شعبه‌ای در این محله دارند. 

شاید برایتان جالب باشد قبل از تاسیس پل صدر این منطقه رونق چندانی نداشته است و محلی برای تعمیر ماشین، چوب‌ فروشی و قلیان فروشی بوده. بعد ار تاسیس پل صدر این منطقه با رونق چندانی رو‌به‌رو شد به این شکل که با اضافه شدن پاساژ، مرکز تفریحی، مرکز خرید و رستوران کاربری محله به کلی دگرگون شد. در ادامه به مهم‌ترین دلایل سودآوری خرید آپارتمان در محله اندرزگو می‌پردازیم.

بافت به‌خصوص محله اندرزگو

این محله ترکیبی از بافت مدرن و قدیمی است به طوری‌که ممکن است دیدن یک برج چند طبقه در کنار خانه ویلایی برای شما جالب و حتی تعجب برانگیز باشد، ولی با سرعت رشد و آوازه این محله می توان انتظار داشت که طی چند سال آینده بافت این محله به کلی تغییر کرده و به صورت یکپارچه به محلی مدرن با برج های زیبا و لاکچری تبدیل شود که به نوبه خود آینده روشنی را می توان برای آن متصور شد و تمام این موارد این محل را به گزینه خوبی برای سرمایه گذاری تبدیل کرده.

اجاره و رهن آپارتمان در اندرزگو

امکانات رفاهی اندرزگو

از نظر امکانات رفاهی به جرات می توان گفت این محل فول امکانات بوده و هر آنچه برای زندگی در اندرزگو در نظر داشته باشید اعم از (مراکز خرید، مراکز درمانی، مراکز آموزشی، مراکز ورزشی و تفریحی) در این محل وجود دارد، برخی از مراکز تفریحی و خوراکی معروف موجود در محل می توان به موارد زیر اشاره کرد :

•    جگرکی شب زدگان

•    امیر چاکلت

•    لبینا

•    طباخی اندرزگو

•    رستوران شمشیری 

•    برگرلند

•   کافه رئیس

هر رستوران و کافه یا مرکزخرید معروفی را که در تهران بشناسید احتمالا در محله اندرزگو است یا یک شعبه فعال در این محله دارد.

دسترسی به بلوار اندرزگو

اکثر افراد برای دسترسی و رفت آمد در این محل از خودرو شخصی استفاده می کنند و خبری از اتوبوس های تندرو BRT نیست و نزدیک ترین ایستگاه مترو اندرزگو، می توان به ایستگاه مترو قیطریه اشاره کرد. در کل دسترسی و رفت آمد با خودرو شخصی به علت گشت و گذار جوانان در شب ممکن است کمی برای شما طاقت‌فرسا باشد.

 

خیابان های مهم اندرزگو

•    عبدالهی

•    سلیمی

•    اشکستان پور

•    طالقانی

•    چیذر

•    ارکیده

با این که بیشترین رفت‌وآمد در این محله با خودروهای شخصی انجام می‌شود، چون ایستگاه مترو یا بی‌آرتی به‌خصوصی ندارد. نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این منطقه ایستگاه مترو قیطریه است و بی‌آرتی نیز از شهرک صدف تا بلوار صبا ادامه دارد.

قیمت خانه در اندرزگو

اندرزگو از مناطق شمالی تهران به‌شمار می‌رود و این موقعیت دلیل اصلی گران بودن خانه و آپارتمان در این منطقه است. یکی از لاکچری‌ترین و لوکس‌ترین مناطق تهران که قیمت‌ مسکن در آن، از دیگر مناطق بالاتر است بلوار اندرزگو می‌باشد؛ نزدیکی به مناطقی مانند فرمانیه، قیطریه، شریعتی و دزاشیب از دیگر دلایل گران بودن خانه در این منطقه است.  قیمت آپارتمان و پنت‌هاوس‌های بالای 1000 متر در اندرزگو بالاتر از دیگر مناطق است چون آب‌وهوا و فضای سبز موجود در به مراتب از بقیه نقاط تهران بهتر است. 

خرید آپارتمان در اندرزگو سرمایه‌گذاری سودآور و مطمئن 

خرید  ملک و مسکن در تهران از جمله کارهای منطقی و مفیدی در زمینه سرمایه‌گذاری است؛ اما خرید آپارتمان در اندرزگو یک برد کامل به حساب می‌آید. شاید دانستن این نکته برایتان جالب باشد که املاک در اندرزگو تا به حال یکبار هم دچار افت قیمت و رکود نشده‌ است. در صورت خرید آپارتمان در اندرزگو بدانید که این سرمایه روزانه برای شما چند برابر خواهد شد، اگر به مشاوره و راهنمایی در این زمینه نیاز دارید می‌توانید با مشاورین بزرگ املاک نگین با مدیریت مهندس حامد غفاری به صورت رایگان مشاوره کنید.